CRA12E08356K0JTR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CRA12E08356K0JTR
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology CRA12E08356K0JTR Circuit Type: Isolated Height: 0.022" (0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Number Of Pins: 8 Number Of Resistors: 4 Operating Temperature: -55?°C ~ 155?°C Package / Case: 2012 (5031 Metric), Convex Power Per Element: 125mW Resistance (ohms): 56K Series: CRA12 Size / Dimension: 0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm) Temperature Coefficient: ?±200ppm/?°C Tolerance: ?±5%